Možnosti platby

Platba předem - Zdarma
 

Pro platbu převodem máte možnost využít následující účet:

155025042/0600 - MONETA Money bank, a.s.
IBAN: CZ80 0600 0000 0001 5502 5042
SWIFT: AGBACZPP
 

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude Vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platě uvést. Variabilní symbol je vždy číslo Vaší objednávky ! Špatně zadané číslo objednávky bude mít za následek nespárování platby a prodloužení či zrušení Vaší objednávky. V tomto případě nás vždy kontaktujte.

 

Informace o stavu Vaší objednávky budete mít k dispozici po přihlášení do Vašeho účtu a také Vás budeme informovat na Vaši mailovou adresu.

 
Platební brána ShoptetPay - Zdarma

Pohodlné zaplacení pomocí platební brány ShoptetPay umožňuje platbu jak platební kartou tak i bankovním tlačítkem a nebo pomocí Apple Pay. Všeobecné obchodní podmínky platební brány ShoptetPay naleznete zde.

 
 
 
QR kód - Zdarma

Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíte přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky. QR kód naleznete ve Vaší objednávce. A to ve Vašem e-mailu nebo ve Vašem uživatelském účtě.